Táto stránka používa cookies za účelom zlepšenia funkcionality. Info Súhlasím

Bioregeneratívne bielenie zubov

Ponúkame vám účinný protokol bielenia zubov ušitý na mieru každého pacienta. Bioregeneratívne bielenie zubov zahŕňa vysoko účinnú bieliacu kúru, ktorá však nie je agresívna voči zubnej sklovine. Účinok bieliacej látky sa vyvažuje aplikáciou fluoridového prípravku, špeciálnej zubnej pasty a zubného kondicionéru, ktorý kompenzuje stratu minerálov a okamžite po bielení regeneruje zubnú sklovinu. Bielenie je cielené a prísne individualizovné podľa vašich potrieb. Nosič bieliacej látky sa vyrába na základe 3D skenu vašich zubov. Rozhodnite sa pre bielenie bez citlivosti a poškodenia zubov s dlhodobým efektom.

Rezervujte si konzultáciu

Kompletná bieliaca kúra, ktorá prebieha pod dohľadom zubného lekára. Maximálne výsledky, minimálna citlivosť. Zuby ostatnú dlhodobo belšie a jasnejšie.

Ako bielenie zubov prebieha?

dentalna hygiena

1. Dentálna hygiena

Pri prvej návšteve absolvujete dentálnu hygienu, pri ktorej sa odstráni zubný kameň a usadeniny na zuboch. Bielenie možno absolvovať, iba ak sú vaše zuby a ďasná zdravé.

intraorálny skener

2. Sken zubov

Prvá návšteva zahŕňa tiež vyhotovenie 3D skenu vašich zubných oblúkov. Na základe skenu dokážeme pre vás na mieru vyrobiť individualizované nosiče bieliacej látky.

3D tlac

3. 3D tlač modelov

Modely, podľa ktorých sa nosiče vyrábajú, vytlačíme na 3D tlačiarni. Technológia výroby nám umožňuje aplikovať bieliacu látku len tam, kde má účinkovať. Tiež tak lepšie ochránime vaše ďasná.

instruktaz

4. Inštruktáž

Pri ďalšej návšteve vám odovzdáme bieliaci balíček a spolu vyskúšame prvú aplikáciu. Poučíme vás, ako ďalej v bielení pokračovať doma. Jedna bieliaca kúra trvá najviac 15 dní. Pozrite si, čo obsahuje váš bieliaci balíček.

Tri kroky pre efektívne, účinné a bezpečné bielenie zubov


Krok 1 (aktivácia)použite zubnú pastu StainLess
Krok 2 (bielenie)použite bieliaci gel v individuálne zhotovených nosičoch
Krok 3 (kondicionér)aplikujte zubný kondicionér ExSense

   

Klinické hodnotenie Dental Advisor

Čo obsahuje balíček pre bioregeneratívne bielenie zubov?

3D skener

1x aktivačná zubná pasta

Pred každým bielením si vyčistite zuby zubnou pastou StainLess. Pasta zuby nielen vyčistí, ale modifikuje i pH v ústnej dutine tak, aby bol bieliaci gél čo najúčinnejší.

3x bieliaci gél

Bieliaci gél nadávkujte do nosiča a aplikujte na 30-60 minút denne po dobu najviac 15 dní.

1x zubný kondicionér

Po každom bielení aplikujte zubný kondicionér ExSense pre dodatočnú starostlivosť. Kondicionér sa dávkuje do nosiča podobne ako bieliaci gél a aplikuje sa po každom bielení na 5-10 minút. ExSense kondicionér remineralizuje zubnú sklovinu, zapľňa mikropóry a predchádza tak citlivosti zubov.

1x krabička s nosičmi

Krabička pre uchovanie bieliacich nosičov vyrobených pre vás na mieru pomocou najmodernejších 3D technológií.